Травматологія-ортопедія, остеосинтез

Апарати зовнішньої фіксації Костюка

 для остеосинтезу довгих кісток

              

      Найбільш складною проблемою в травматології є лікування відкритих, вогнепальних переломів та потерпілих з політравмою. На терені України для лікування таких потерпілих застосовується нова технологія, яка у світовій літературі отримала назву мінімальноінвазивного остеосинтезу, в основі якого лежить застосування апаратів зовнішньої фіксації.

         Як правило, остеосинтез апаратами зовнішньої фіксації проводиться без хірургічного доступу до перелому, а шляхом черезшкірної фіксації уламків стержнями чи спицями. При цьому максимально зберігаються м'які  тканини, не порушується макро-  та мікроциркуляція травмованого сегмента, зберігається можливість функціональної повноцінності анатомічних структур травмованої кінцівки.

        Наші апарати, які отримали в спеціальній літературі назву "Апарати Костюка" дозволяють успішно лікувати найскладніші переломи при поєднаній травмі та множинних переломах , навіть при наявності значних дефектів м’яких тканин і кістки (вогнепальні і відкриті).

На сторінку  Клінічне застосування          

Костюк&С®Товариство з обмеженоювідповідальністю  “Синтез-К”

 

 

 

Підприємство спеціалізується на розробці та виробництві:

- оригінальних стержневих репозиційно - фіксуючих апаратів різних типорозмірів; 

- п`яти моделей зовнішніх фіксаторів;

- пристроїв для заданого введення стержнів;

- пристроїв для первинної іммобілізації різних сегментів з можливістю переведення на остаточну    

  іммобілізацію;

- приладдя для остеосинтезу (гвинти, пластини, тощо) в т.ч. для дитячої ортопедії-травматології.

На сторінку  Продукція

Біомеханіка   

Принциповою відмінністю апаратів Костюка являється те, що зовнішня опора має правильну геометричну форму у вигляді прямокутної рами, а стержні і шпильки, на яких кріпляться стержнетримачі, мають метричну різьбу і кріпляться гайками. При необхідності стержні і стержнетримачі можна пересувати у взаємоперпендикулярних площинах на необхідну величину, що дозволяє корегувати положення уламків з точністю до долей мм.         

На відміну від всіх інших апаратів зовнішньої фіксації у наших апаратах співставлення уламків відбувається без пошкодження анатомічних структур сегменту, тому що стержні не виступають за протилежний кортикальний шар більше ніж на 1-2 мм і проходять до кістки у зонах мінімальної кількості м’яких тканин.

      

На сторінку  Біомеханіка

• Головна • Нові Розробки • Продукція • Клінічне застосування • Біомеханіка • Про Компанію • Про Автора •